Nabór w sezonie 2021/22

ZAPISY

Jeżeli chcesz, by Twoja pociecha rozwijała się pod okiem dyrektora FC Barcelona Jonatana Angulo oraz wykwalifikowanej kadry trenerskiej to Barca Academy Warszawa zaprasza dzieci urodzone w latach 2009 - 2015 na 2 treningi testowe w Warszawie! To idealna okazja, rozpocząć przygodę w oficjalnej akademii Barcy w Polsce - pierwszej w Europie powstałej poza Hiszpanią. Zajęcia odbywają się na Ursynowie, Targówku, Tarchominie i Bemowie.

Dlaczego warto dołączyć?

Barca Academy to przede wszystkim jakość. Jesteśmy oficjalną akademią FC Barcelona - pierwszą w Europie poza Hiszpanią. Szkolimy w oparciu o metodologię Barcy implementowaną w Warszawie przez dyrektora Dumy Katalonii Jonatana Angulo.

CO ZROBIĆ, BY ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA TESTOWE?

Należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się TUTAJ. Można wskazać w nim miejsce treningów, jakie Państwa interesuje. Do wyboru są nasze poniższe centra:

1. Ursynów - ul. Kajakowa 10

2. Targówek - ul. Łabiszyńska 20

3. Tarchomin - ul. Fleminga 2

4. Bemowo - ul. Obrońców Tobruku 11

Po wypełnieniu formularza należy skontaktować się z koordynatorem wybranego centrum (kontakty TUTAJ), by uzyskać informację o dniu i godzinie najbliższych treningów testowych.

NA CZYM POLEGA TRENING TESTOWY?

Zajęcia testowe to szansa na poznanie akademii od kuchni. Trening trwa 1 godzinę i 15 minut. Prowadzą go trenerzy posiadający kursy UEFA, a zajęcia przeprowadzane są zgodnie z konspektami z metodologii FC Barcelona implementowanej w Polsce przez dyrektora Angulo. Ważna jest dla nas nauka rozumienia gry, posiadanie piłki, umiejętne budowanie ataku pozycyjnego, a także indywidualny rozwój każdego zawodnika. Ponad aspektem sportowym jest jednak nauka wartości, takich jak współpraca i rywalizacja w oparciu o wzajemny szacunek i fair play.

Przyjdź i stań się częścią Barca Academy Warszawa!

Patronat

          

 

   


Partnerzy