Konkurs na trenera FCBEscola Varsovia rozstrzygnięty!

Po wielu spotkaniach z kandydatami i dogłębnych analizach przedstawionych nam materiałów uzupełniliśmy kadrę trenerską FCBEscola Varsovia. Dzięki formule konkursu pozyskaliśmy najwyższej klasy kadrę szkoleniową. Nasi trenerzy dysponują wymaganymi certyfikatami UEFA i PZPN oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Liczymy, że dzięki temu rozwiązaniu zachowamy poziom szkolenia na najwyższym europejskim poziomie. Serdecznie dziękujemy trenerom składającym aplikacje za profesjonalne podejście do pracy w FCBEscola.

Od początku tego tygodnia rozpoczęliśmy szkolenia kadry trenerskej. Carlos Alos - Dyrektor Techniczny FCBEscola Varsovia - przekazuje trenerom zasady katalońskiej myśli szkoleniowej oraz przedstawia metodologię szkolenia pracy z dziećmi. Zostały już opracowane programy szkoleniowe dla każdego z roczników. Wkrótce pod kierunkiem trenerów-koordynatorów rozpoczną się testy kwalifikujące dzieci do gry w naszym Klubie. O szczegółach będziemy informować Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej. Dodatkowo, rodzice zapisanych dzieci otrzymają zaproszenie na testy drogą mailową.