Zapraszamy na obóz zimowy Barça Academy w Nadrzeczu

ZAPISY

Zima zbliża się wielkimi krokami, dlatego już teraz zapraszamy Was - drodzy rodzice i zawodnicy Barça Academy - na obóz zimowy w Nadrzeczu! To świetna okazja do tego, by nie tylko spędzić aktywnie czas ferii, ale doskonalić swoje umiejętności i wiedzę piłkarską w oparciu o metodologię FC Barcelona.

Obóz odbędzie się w trakcie trwania ferii mazowieckich, dokładnie w terminie 9-15 lutego, a więc w pierwszym tygodniu przerwy. Spędzimy go razem w Nadrzeczu, miejscowości położonej na Lubelszczyźnie. Głównymi celami zgrupowania dla naszych roczników 2008-20013 jest pracą nad zagadnieniami (tzw. celami) taktycznymi oraz technicznymi, doskonalenie rozumienia gry i - pomiędzy sesjami treningowymi - po prostu dobra zabawa i odpoczynek.

Nasz obóz gościć będzie w Zajeździe Nadrzecze. To ośrodek usytuowany w bardzo spokojnej okolicy, w towarzystwie lasu i natury. Nie można wyobrazić sobie lepszego środowiska do pracy nad założonymi przez dyrektora akademii Jonatana Angulo celami. W Nadrzeczu nie zabraknie też regeneracji w jacuzzi, czasu na bilard czy wspólne ognisko. Szczegóły naszego obozu znajdziecie poniżej.

Zapisy na obóz zimowy odbywają się TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy