Ruszają zapisy na otwarte obozy stacjonarne!

ZAPISY

Lato tuż tuż, a razem z nim znów otwieramy się na zawodników spoza naszej akademii! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zarówno nie trenujących na co dzień w bordowo-granatowych barwach, jak i członków naszej szkoły - do uczestnictwa w oficjalnych obozach stacjonarnych Barca Academy!

Odbędą się one w czterech różnych terminach - tak, by wziąć w nich mogli udział wszyscy chętni. Pierwsze dwa turnusy przypadają na początek wakacji (24-29.06 i 1-6.07). Dwa ostatnie z kolei odbędą się w drugiej połowie sierpnia (19-24.08. oraz 26.08-01.09). Obozy są w pełni oparte o metodologię szkolenia FC Barcelona. Poprowadzą je wykwalifikowani trenerzy z uprawnieniami UEFA.

Obozy stacjonarne odbędą się w Warszawie przy ul. Fleminga 2, czyli w naszym Centrum Głównym. Ich podstawą są dwie jednostki treningowe dziennie, zajęcia multimedialne dotyczące taktyki/historii FC Barcelona, a także testy motoryczne oraz pozwalające ocenić umiejętności techniczne. Ponad wszystko stawiamy jednak dobrą zabawę i uśmiech uczestników. Dlatego podczas zajęć zadbamy o jak najlepszą atmosferę, a nad dziećmi czuwać będą trenerzy mający nie tylko uprawnienia sportowe, ale i doświadczenie pedagogiczne.

W trakcie obozu nie zabraknie też atrakcji pozaboiskowych, takich jak wypad na trampoliny, nauka podstaw sztuk walki czy gra w "żywe piłkarzyki". Więcej szczegółów obozu znajdziecie Państwo poniżej. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zapisów już teraz TUTAJ.

Patronat

          

 

   


Partnerzy