Nowość! Ruszają zapisy na obozy dziewczynek


ZAPISY

Tego jeszcze nie było! Barca Academy Warszawa organizuje obozy stacjonarne dla dziewczynek! Odbędą się one w trakcie ferii województwa mazowieckiego.

Jeżeli twoja córka interesuje się piłką nożną lub chce po prostu aktywnie spędzić tydzień ferii, to mamy świetne wieści. Zapraszamy na oficjalny obóz stacjonarny FC Barcelona!

Tydzień zajęć tylko dla dziewczynek odbędzie się w drugim tygodniu ferii mazowieckich, czyli w dniach 4 lutego - 9 lutego. Nie zabraknie ani ciężkiego treningu, ani zajęć multimedialnych, ani rekreacji. Twoim dzieckiem zaopiekujemy się od godziny 9:00 do 17:00. Zapewniamy posiłki i w pełni profesjonalne zajęcia oparte o metodologię FC Barcelona. To idealna okazja, by poznać szkolenie jednego z najlepszych klubów świata od kuchni. Dziewczynki trenować będą pod okiem wykwalifikowanych trenerek Barca Academy.

Zapisy na obóz przeznaczone są dla wszystkich chętnych! Twoja córka nie musi więc być naszą zawodniczką na co dzień, by wziąć w nim udział. Tym serdeczniej zapraszamy wszystkie adeptki futbolu! Zapisy znajdują się TUTAJ, a szczegóły na plakacie poniżej:


Patronat

          

 

   


Partnerzy