Spotkajmy się! Nadchodzi VII edycja Balu Karnawałowego i Gala Piłkarska

ZAPISY

Początek roku kalendarzowego to znakomita okazja do spotkania. Po raz siódmy organizujemy już zatem Bal Karnawałowy, a także podsumowującą rok Galę Piłkarską. Serdecznie zapraszamy do rejestracji na imprezę, podczas której spotkamy się w gronie osób współtworzących naszą akademię i nie tylko!

Bal Karnawałowy to spotkanie osób stanowiących na co dzień o sile Barca Academy Warszawa oraz Escoli Varsovia. Zarządu, trenerów, sympatyków. W styczniu 2019 roku nie zabraknie też miejsca dla naszych zawodników. Chcielibyśmy uhonorować autorów sukcesów bieżącego roku. Spotkajmy się, by podsumować to, co za nami, a także po to, by nakreślić plany na nadchodzący rok 2019.

Bal odbędzie się w prestiżowej sali Warszawskiego Domu Technika NOT w Warszawie. Gwiazdą wieczoru będzie znany polski muzyk Wojciech Gąssowski. Zapisy dostępne są TUTAJ. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami imprezy.

Poniżej z kolei znajdą Państwo warunki uczestnictwa w Balu. Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata środków do 15 grudnia 2018. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane z naszą akademią i nie tylko!


Patronat

          

 

   


Partnerzy