Zapraszamy na zimowe obozy stacjonarne 2019

ZAPISY

Zastanawiasz się już nad zaplanowaniem ferii zimowych 2019 dla swojej pociechy? Dobrze się składa. Barca Academy Warszawa zaprasza wszystkie dzieci urodzone w latach 2012-2007 na obozy stacjonarne w Warszawie!

Obozy Barca Academy to idealna okazja do poznania oficjalnej akademii "Dumy Katalonii" w Polsce dla osób z zewnątrz. Rejestrację otwieramy bowiem dla wszystkich chętnych, niezależnie od przynależności klubowej czy braku takiego doświadczenia. Szczegóły znajdziecie Państwo poniżej.

Pierwszy turnus odbędzie się w dniach od 28 stycznia do 2 lutego, drugi z kolei od 4 do 9 lutego. Profesjonalne zajęcia piłkarskie i opiekę zapewniamy codziennie w godzinach od 9:00 do 17:00 przy ul. Fleminga 2 w Warszawie. Cały obóz jest spójny z metodologią szkolenia FC Barcelona, której jesteśmy oficjalną akademią. Zawodnicy biorący w nim udział poznają tajniki prawidłowego poruszania się po placu gry, odbędą testy szybkościowe czy sprawdzą swoją zwrotność dzięki Agility Test. Nie zabraknie też zajęć multimedialnych i rozrywki poza piłkarskiej, w postaci kręgli, parku trampolin i kina. Oto szczegóły:

Zachęcamy także do zapoznania się z detalami dotyczącymi prawidłowej rejestracji oraz opłat związanych z uczestnictwem w obozie. Zapisy ruszyły TUTAJ. Do zobaczenia!

Patronat

          

 

   


Partnerzy