Na obóz zimowy pojedziemy... na Mazury!

ZAPISY

Wielkimi krokami zbliża się okres zimowy. Zdając sobie sprawę z tego, jaką rolę w rozwoju zawodnika odgrywają intensywnie przepracowane obozy piłkarskie, Barca Academy zaprasza swoich piłkarzy na wyjazd do Wilkas. Zapraszamy do rejestracji!

Jaki jest cel obozu? Jak najlepsze przygotowanie graczy Barca Academy do okresu wiosna-lato 2019. Czeka nas tydzień spędzony w bardzo komfortowych warunkach. Niech dobry standard obiektu, w którym będziemy gościć, nie łudzi was jednak, że to będzie czas odpoczynku. Zawodników naszej akademii czekają dwie jednostki treningowe dziennie, mecze kontrolne, zajęcia motoryczne czy taktyczne (w sali multimedialnej).

Po intensywnym czasie pracy, piłkarze będą mieli możliwość skorzystania z odnowy biologicznej. Nie zabraknie też atrakcji rekreacyjnych, takich jak bilard czy tenis stołowy. Obóz przeznaczony jest dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych tworzących Barca Academy, czyli 2012, 2011, 2010, 2009, 2008 i 2007. Jeśli chcecie, by wasza pociecha spędziła tydzień ferii ucząc się rozumienia piłki wedle oficjalnej metodologii FC Barcelona, zapoznajcie się ze szczegółami:

Patronat

          

 

   


Partnerzy