Czas na nabór uzupełniający na sezon 2018/19

Jeśli twoje dziecko chciałoby rozpocząć swoją przygodę w oficjalnej akademii FC Barcelona, to mamy dobre wieści! 9 września odbędzie się nabór uzupełniający na sezon 2018/19! Zapisy znajdują się TUTAJ.

Wystarczy uzupełnić kilka podstawowych informacji o dziecku i w niedzielę 9 września przyjechać pod adres Fleminga 2 w Warszawie, czyli do naszego centrum głównego na Tarchominie. Godzina rozpoczęcia testów zostanie podana na przełomie sierpnia i września. 

Jakie są największe zalety Barca Academy Warszawa? Przede wszystkim unikalny na skalę światową system szkolenia. Jeśli chciałbyś, by twoje dziecko zaczęło trenować takimi schematami, jakich używano szkoląc gwiazdy pokroju Messiego czy Iniesty, to jest to wyjątkowa okazja, ponieważ kolejne nabory odbędą się dopiero w przyszłym roku. Zawodnikami zajmują się wykwalifikowani szkoleniowcy, którzy ukończyli kursy trenerskie UEFA oraz władają językiem polskim i angielskim.

Treningi w trakcie sezonu odbywają się w pięciu różnych centrach - na Tarchominie, Targówku, Bemowie, Ursynowie i Wilanowie. Dołączyć można do konkretnego centrum, które odpowiada Państwu najbardziej. Centra trenują dwa razy w tygodniu, a ponadto w soboty - w centrum głównym na Tarchominie - odbywają się rozgrywki Ligi Wewnętrznej. Zespoły naszej Akademii wyjeżdżają także na turnieje zagraniczne.

Nie zwlekaj i daj swojemu dziecku szansę, by trenowało w oparciu o metodologię FC Barcelona - czyli tak, jak trenują najlepsi. Do zobaczenia!

Patronat

          

 

   


Partnerzy