Za nami Festiwal Sportu!

W niedzielę 10.06. w FCBEscola Varsovia odbył się Festiwal Sportu. Na imprezie współorganizowanej z Ministerstwem Sportu i Turystyki nie zabrakło ani dobrej frekwencji ani wielkich emocji!

Od godziny 9:00 przy Fleminga 2 drużyny FCBEscola Varsovia rywalizowały w ramach cyklicznie rozgrywanej Ligi Wewnętrznej. Niedzielnym rozgrywkom towarzyszyły dodatkowe emocje ze względu na fakt, że były to zmagania półfinałowe. Piłkarze warszawskiej akademii FC Barcelona zdawali się za nic mieć upalną pogodę, serwując obserwatorom kolejne zacięte widowiska.

W tym samym czasie w gabinecie fizjoterapii uczestnicy Festiwalu Sportu mogli nabyć wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia. Możliwe było także zbadanie wskaźnika BMI oraz posilenie się świeżymi owocami. Dzieci mogły cieszyć się także atrakcją w postaci malowania twarzy.

Po zakończeniu rozgrywek Ligi Wewnętrznej swoje piłkarskie umiejętności sprawdzić mogli też... dorośli uczestnicy Festiwalu, którzy w towarzystwie trenera Adriana Żurańskiego rozegrali na jednym z boisk mecz między sobą. Przez cały czas trwania imprezy okazję do skorzystania z boisk przy ul. Fleminga miały również dzieci spoza szkoły.

By obejrzeć galerię zdjęć z Festiwalu Sportu, zachęcamy do odwiedzin naszego profilu na Facebooku - FCBEscola Varsovia.

Patronat

          

 

   


Partnerzy