Walka o przyszłość FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia. Fakty i dokumenty.

Szanowni Państwo,

W ostatnich miesiącach wobec Wiesława Wilczyńskiego i innych osób związanych z projektem FCBEscola Varsovia prowadzone były działania, które śmiało można nazwać czarnym PR-em. Nie znamy motywacji osób, które w ten sposób zdecydowały się zniechęcić nas do dalszego prowadzenia naszej akademii, sądzimy natomiast, że osoby te zdają sobie sprawę, że ich działania są niezgodne z prawem. Ukrywają się bowiem np. poprzez rejestrację bloga, którego zdecydowali się założyć, na serwerach zlokalizowanych poza terytorium Unii Europejskiej (Wyspy Bahama oraz Islandia).

Tylko ludzie, którzy zdają sobie sprawę, że nie mówią prawdy oraz że mogą ponieść za to odpowiedzialność, muszą ukrywać się w ten sposób.

Ustaleniem tego, kto to jest i jakie były pobudki jego działania zajmuje się już prokuratura. Wiemy jaka jest prawda, więc jesteśmy przekonani, że sprawiedliwości w końcu stanie się zadość. Wiemy też jednak, że to potrwa, dlatego w tej oto formie już dziś przedstawiamy Państwu prawdziwy stan rzeczy i otwarcie odnosimy się do każdego oszczerstwa, które w ostatnim czasie pojawiało się na nasz temat - głównie w internecie.

Zdajemy sobie sprawę, że sami wracamy do tej sprawy, ale uważamy, że milczenie i nasza bezczynność mogłaby być odebrana jako potwierdzenie choćby jednego zdania z tego błota, którym zostaliśmy obrzuceni. Dlatego nie mogliśmy zostawić tego bez reakcji. Zwłaszcza, że uderza to nie tylko w nas, ale pośrednio także w rodziców, a nawet dzieci, bo wszyscy tworzymy społeczność tej szkoły.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych, gdzie odnosimy się do fałszywych informacji i oszczerstw:

chcanamzabracakademie.pl

wieslawwilczynskiodpowiada.pl

Pozdrawiamy,

Zespół FCBEscola Varsovia i Escola Varsovia

Patronat

          

 

   


Partnerzy