Za nami kolejny Bal karnawałowy

24 stycznia w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Bal Karnawałowy FC Barcelona Escola Varsovia. W balu wzięło udział ok 300 osob. Część oficjalną otworzył Andrzej Matusiak dyrektor Stołecznej Estrady i Wiesław Wilczyński honorowy prezes i założyciel FCB EV. Wśród gości honorowych przybyli Jarosław Dąbrowski - wiceprezydent miasta Warszawy, Piotr Smoczyński - wiceburmistrz Dzielnicy Białołeka, Czesław Lang - wicemistrz olimpijski w kolarstwie.

Nastepnie zostały wyróżnione osoby, które w znacznej mierze przyczyniają się do rozwoju szkoły.

W kategorii inwestorzy wyróżniono: Wiesława Wilczyńskiego, Witolda M. Millera, Andrzeja Jurczaka, Jarosława Jurczaka, Jarosława Michalskiego,

Sponsorzy: Nestle Aqvarel, Grodno ,

Partnerzy: Polfa-Tarchomin, Nike, Warszawski Szpital dla Dzieci, Eletaxi, Panfil, Generali, Ready Made, Fizjoclub,

Partnerzy medialni: Rzeczpospolita, Onet,

Przyjaciele: Jarosław Dąbrowski - wiceprezydent Warszawy, Piotr Jaworski burmistrz Dzielnicy Białołęka, Piotr Smoczyński wiceburmistrz Dzielnicy Białołeka, Krzysztof Berndt - prezes Polfa-Tarchomin, Tomasz Trela - Polfa-Tarchomin, Kazimierz Nowak - Mazowiecka Spółka Gazownicza, Tomasz Myśliński - Dyrektor Biura Geodezji i Katastru,

Osoby wspierające budowę centrum sportowego: Wojciech Gerber, Tomasz Malocha, Andrzej Knauber, Tomasz Olszewski.

Wyróżnienia wreczali dyrektor sportowy Carlos Alos, Prezes - Witold M. Miller, oraz Michał Pol - redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i Janusz Uznański - szef sportu w TVP Regionalna. W częsci artystycznej wystapił tenor opery Kameralnej w Warszawie Leszek Świdziński i jego uczennica Dominika Matusiak, znakomici muzycy zespołu Vini Band, oraz dj Andrzej Pałasz.

Bal trwał do"białego rana", wszyscy uczestnicy byli niezwykle zadowoleni.