Zakończenie sezonu 2012/13

W niedzielę 21.06.2013 uroczyście zakończyliśmy drugi sezon funkcjonowania FCB Escola Varsovia. Sezon, w którym nasi zawodnicy każdym rozgrywanym meczem czy turniejem pokazali stale rosnący poziom umiejętności ? co potwierdzają zdobyte przy tych okazjach bramki i trofea.

Uroczystość zakończenia sezonu odbyła się na obiektach przy ul. Kawęczyńskiej 44. Tym razem na boisko wybiegli nie tylko zawodnicy ale również ich rodzice i bliscy. Wspólnie, w rodzinnej atmosferze, towarzyską grą dzieci kontra dorośli na sportowo pożegnaliśmy kolejny już sezon pracy.

Jak zwykle przy tego typu okazjach mieliśmy szansę przekonać się jak wielkim przedsięwzięciem jest FCB Escola Varsovia. By każdy rocznik, każdego z czterech centrów miał okazję choć przez chwilę pobawić się grą uroczystości trwały od rana do godzin wieczornych - a widząc radość i ogrom zabawy jaka im towarzyszyła pewnie mogłyby trwać i dłużej? Dość powiedzieć, że w trakcie meczy na boisku pokazało się ponad 600 dzieci w rocznikach od 2006 do 2000, z których każdy przyprowadził swoją rodzinę i bliskich. W sumie nasza piłkarska rodzina FCB Escola Varsovia liczy już grubo ponad 2000 zawodników i sympatyków.

Zakończenie sezonu jest idealną okazją do podziękowań i tych również było mnóstwo.

Wielkie podziękowania ze strony rodziców otrzymali wszyscy pracujący w FCB Escola Varsovia - zarówno w pionie organizacyjnym (prezes, dyrektorzy, koordynatorzy), jak i szkoleniowym (trenerzy). To właśnie codzienna praca tych ludzi sprawia, że nasi zawodnicy systematycznie i możliwie szybko podnoszą swoje umiejętności piłkarskie.

Równie wielkie podziękowania od całego sztabu FCB Escola Varsovia otrzymali wszyscy rodzice i sympatycy. To dzięki ich troskliwej opiece oraz zaufaniu i nieustannemu wsparciu nasi zawodnicy korzystają na szkoleniach FCBEV nie tylko w wymiarze sportowym ale także kulturowym.

Na koniec, sztab FCBEV wraz z rodzicami i zawodnikami złożył ogromne wyrazy wdzięczności wszystkim sponsorom i partnerom, których jakże wymierna pomoc jest bezcenna.

Patrząc na rodzinę FCB Escola Varsovia świętującą zakończenie sezonu 2012/13 z ufnością i radością oczekujemy rozpoczęcia sezonu 2013/14.