Projekt społeczny dla dzieci z Porszewic

20 maja 2012 r. na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu w Warszawie zorganizowany został projekt społeczny dla dzieci pochodzących z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej im. Aleksandra Kamińskiego w Porszewicach.

Zaproszeni najmłodsi goście pod opieką v-ce Dyrektora Ośrodka Pana Piotra Komorowskiego zostali zapoznani z działalnością oraz filozofią gry FC Barcelona. Chłopcy oraz dziewczynki wzięli udział w zajęciach treningowych oraz rozegrali mecz przyjaźni z reprezentacją FCBEscola Varsovia. Przeprowadzono również konkurs, w którym dzieci musiały się wykazać precyzją uderzenia. Bezkonkurencyjnie najlepszym strzelcem okazał się Maciej Kłosowski - wychowanek ośrodka, który w nagrodę wyjedzie na FCB Camp do Olecka.

Na zakończenie eventu wszystkim uczestnikom zostały wręczone certyfikaty oraz nagrody: tygodniowy pobyt dla dzieci w Ośrodku "Kleopatra" w Wiśle podczas wakacji, upominki od firmy Grodno - oficjalnego sponsora FCBEscola Varsovia oraz firmy TeamGol - oficjalnego partnera firmy NIKE, którym serdecznie dziękujemy za wsparcie w realizacji tego typu projektów.