Nabór uzupełniający na rok szkolny 2012/2013

Miło nam poinformować Państwa, że FCBEscola Varsovia rozpoczyna nabór na rok szkolny 2012/2013 chłopców urodzonych w latach 2006-2000.

Nabór przeznaczony jest dla dzieci, które nie są zawodnikami FCBEV. Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej fcbescola.pl/zapisy do dnia 25.05.2012 r. Po tym terminie formularz zgłoszeniowy zostanie wyłączony, a zapisane osoby dostaną zaproszenie na testy w jednym dniu z przedziału 1-4.06.2012 r. Przed dokonaniem rejestracji prosimy przejrzeć listę najczęściej zadawanych pytań dotyczących funkcjonowania FCBEV oraz procesu rekrutacji w naszej szkole.

UWAGA: Państwa dzieci będą miały wyznaczony odgórnie jeden termin testów zależny od rocznika dziecka i wybranego Centrum Szkoleniowego. Wyznaczonej dla Państwa daty oraz godziny testu nie można będzie zmienić. Z uwagi na krótki termin pomiędzy zakończeniem zapisów i rozesłaniem do Państwa zaproszeń, a testami prosimy już teraz o zarezerwowanie sobie czasu w dniach 1-4.06.2012 r. Prosimy także o sprawdzenie ustawień Państwa programu pocztowego - czasami nasze wiadomości są rozpoznawane jako niepożądane i umieszczane w katalogu ze spamem.

Zapraszamy do testów i życzymy powodzenia wszystkim chętnym dzieciom.