Barca Academy Warszawa

FCB Escola Varsovia zwycięża w turnieju Legia Cup!

W sobotę 01.12.2012 Reprezentacja FCBEV klasa B (rocznik 2003/2004) wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju Legia Cup im. Wiesława Gilera. Od początku zawodnicy FCB zaprezentowali swoje wysokie umiejętności zajmując I miejsce w grupie. W meczu półfinałowym FCBEV okazała się lepsza od zespołu Legii II Warszawa (1:0) natomiast w wielkim finale - po bardzo dobrej grze obu zespołów - od AP21 z Krakowa.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Stanisław Popiel z FCB Escola Varsovia.

Więcej…

Zimowe finały Ligi Wewnętrznej

W niedzielę 28 października 2012 rozegrane zostały Finały Centralne FCBEscola Varsovia podsumowujące pierwszy etap zajęć piłkarskich, w roku szkolnym 2012/13. W wydarzeniu tym wzięli udział wszyscy nasi uczniowie, trenerzy, zarząd szkoły, przedstawiciele naszych sponsorów i partnerów. Relację z medialną z finałów przeprowadziła TVP Warszawa.

Więcej…

Trenerzy też trenują

Za nami pierwszy miesiąc szkolenia w FCBEscola Varsovia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zaangażowania naszych uczniów podczas zajęć oraz poziomu sportowego jaki prezentują.

Jak co roku cykliczne szkolenia wg. systemu FC Barcelony przechodzą również nasi trenerzy.

Dyrektor Techniczny Carlos Alos przekazuje naszym szkoleniowcom cele treningowe, formy realizacji zajęć, jak również metody korygowania błędów technicznych i osiągania założonych celów według filozofii FC Barcelony.

Wyróżnienie dla Wiesława Wilczyńskiego

Postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego o nadaniu odznaczeń, za zasługi na rzecz rozwoju i popularyzowania sportu Złotym Krzyżem Zasługi został odznaczony Wiesław Wilczyński.

W wystąpieniu podczas uroczystości Pan Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski podkreślił osiągnięcia, które miał Wiesław Wilczyński kierując sportem warszawskim i polskim. W uroczystości wzięło udział wielu przyjaciół, a przede wszystkim przedstawiciele FC Barcelona Escola Varsovia: dyrektorzy Carlos Alos i Witold Miller. Były tez gratulacje telefoniczne od przyjaciół z Barcelony, a szczególnie od Xevi Marce.

Inauguracja sezonu 2012/2013

W niedzielę 9 września 2012 r., w gościnnych progach Wyższej Szkoły Menadżerskiej, odbyła się uroczysta inauguracja kolejnego - drugiego już  - roku pracy FCB Escola Varsovia.

Tak znamienite wydarzenie zgromadziło ponad 700 zawodników i rodziców, a także osoby sympatyzujące oraz wspierające FCBEV. Wśród gości honorowych mieliśmy przyjemność powitać między innymi Senatora RP Pana Marka Borowskiego, Burmistrza Dzielnicy Białołęka Pana Jacka Kaznowskiego oraz Dyrektora Sportowego PZPN Pana Jerzego Engela. Było nam niezmiernie miło usłyszeć, jak każdy z wyżej wymienionych w krótkim wystąpieniu doceniał wartości i jakość jaką wniosła ze sobą FCB poprzez naszą Escolę.

Więcej…

Nauka języka hiszpańskiego w FCB Escola Varsovia!

FCB Escola Varsovia chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponuje nowy projekt. Od połowy września 2012 roku zostaną zorganizowane dla dzieci należących do FCB Escola Varsovia, kursy języka hiszpańskiego. Będzie to dla Państwa dziecka nowe, dodatkowe doświadczenie uzupełniające zasadnicze zajęcie jakim jest szkolenie piłkarskie.

Więcej…

Seia Cup 2012

W dniach 1-8.07.2012. Najstarsza obecnie grupa w naszej szkole, rocznik 2000 wzięła udział w turnieju Seia Cup w Portugalii. W gronie 18 zespołów nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze. Udało się zrealizować to, czego chłopcy uczyli się od prawie roku. Widać było, że zawodnicy od pierwszej do ostatniej minuty zawsze grali zgodnie z filozofią FCB, długo utrzymując się przy piłce. W tym elemencie przewyższaliśmy większość przeciwników, pomimo że pod względem warunków fizycznych byliśmy na końcu stawki. Ostatecznie nasza drużyna dotarła do fazy finałowej i zajęła bardzo dobre 4 miejsce. Dodatkowo nasz zawodnik Wiktor Nozderka został wybrany do najlepszej ,"siódemki" turnieju.

Więcej…

Patronat

          

 

   


Partnerzy