Barca Academy Warszawa

Uczymy się języka hiszpańskiego

Drodzy rodzice,

FCB Escola Varsovia wita w nowym sezonie 2013/14 dziękując za zaufanie jakim Państwo obdarzacie ten sportowy i edukacyjny projekt, którego głównym celem jest najlepsza edukacja Waszych dzieci.

FCB Escola Varsovia chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom chce kontynuować projekt nauczania języka hiszpańskiego w sezonie 2013/14 jako zajęcie dodatkowe dla dzieci chcących poznać ten język.

Aby przystąpić do zajęć Szkoły Językowej FCBEV prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce: Szkoła Językowa/Zapisy On-Line.

Więcej…

Nowy Projekt FCBEV - Rodzina goszcząca

Apel do Rodziców

Obserwujemy każdego dnia jak integruje się nasze środowisko skupione wokół szkoły FCB Escola Varsovia. Nasza praca ukierunkowana jest na cele edukacyjne, wychowawcze, sportowe. Jest to przede wszystkim zasługa trenerów i rodziców. Szczególnie widać ten proces na treningach i meczach. Jest nam zawsze miło jak widzimy okazywanie szacunku naszym przeciwnikom, sędziom, rodzicom.

Mamy w szkole dzieci rożnych narodowości, kultur łączy ich jeden cel przyjaźń i zdobywanie coraz wyższych celów sportowych.

Więcej…

Nabory wśród najmłodszych

W dniu 15.09.2013 roku odbyła się rekrutacja dzieci z roczników 2007-2008 do projektu Football First Scholl FC Barcelona. W naborach wzięło udział ponad 200 dzieci z całej Polski. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za spędzony z nami czas.

Informacje dotyczące kwalifikacji na rok szkolny 2013/2014 zostaną rozesłane do Państwa już wkrótce.

Do zobaczenia na zajęciach!


Z ogromnym żalem informujemy, że w dniu 9.IX.2013 r.

odszedł od nas w wieku 58 lat nasz wieloletni przyjaciel i wspaniały człowiek

Robert Świdziński.


Ś.P. Robert był związany

ze szkołą FC Barcelona Varsovia

od początku naszej działalności.

Sprawował u nas funkcję fizjoterapeuty.

Cały swój czas poświęcał dla zdrowia naszych uczniów.

Leczył, pomagał, nauczał...

Był ogromnie zaangażowany, nigdy nie odmówił pomocy.

Będzie nam Go strasznie brakowało.


Uroczysta msza święta odbędzie się w czwartek (12.09.2013) o godz. 15.00. 
w Kościele Świętej Trójcy w Błoniu przy ul. Jana Pawła II 5.


UWAGA - ZŁODZIEJ!

FC Barcelona Escola Varsovia z wielkim zaangażowaniem inwestuje w nowy obiekt przy ulicy Fleminga 2. Niestety nie wszyscy rozumieją właściwie interesy społeczne, publiczne, dobro dzieci. Obecnie mamy olbrzymi problem z przygotowaniem boiska.

Minionej nocy dokonano kradzieży traktorka-kosiarki firmy Murray, kolor czarny, z koszem na trawę. Dane traktorka-kosiarki 17.5 KM B&S z koszem, numer EMT17538RDF(2691119), indeks O-MU-EMT17538RDF.

Kierownictwo szkoły w imieniu zawodników prosi o pomoc w odnalezieniu traktorka. Za informację w tej sprawie i pomoc nagroda 1000 złotych.


Inauguracja roku szkolnego 2013/2014

W sobotę 07.09.2013 r w Centrum Olimpijski PKOL odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego w FCBEscola Varsovia.

Więcej…

Spotkanie w Barcelonie

Sandro Rosell prezydent FCB - Wiesław Wilczyński FCB Escola Varsovia, spotkanie w Barcelonie

W minionym tygodniu z wizyta w Barcelonie przebywał założyciel i honorowy prezes FC Barcelona Escola Varsovia. Kluczowym punktem programu było spotkanie z prezydentem FC Barcelona Sandro Rosell. Wiesław Wilczynski przedstawił stan organizacyjny szkoły i osiągnięcia sportowe. Szkoła skupia obecnie 800 zawodników i zatrudnia 30 trenerów. Wielu zawodników jest powoływanych do kadr drużyn reprezentujących FCB. Obecnie szkoła buduje własne centrum sportowe, będą w nim boiska ze sztuczną i naturalną nawierzchnią. Sandro Rosell i Josep Bartomeu - wiceprezydent FCB otrzymali zaproszenie na otwarcie centrum sportowego FCB Escola Varsovia. Prezydent FCB wyrażał zadowolenie iż szkoła w Warszawie rozwija się tak dynamicznie. Ma nadzieje ze skorzysta z tego polska młodzież i polska piłka nożna.

Więcej…

Więcej artykułów…

Patronat

          

 

   


Partnerzy