Obozy stacjonarne FCBEscola Varsovia 2017

Przed nami czwarta edycja piłkarskich półkolonii z FCBEscola Varsovia! Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników z kategorii wiekowych 2011-2005 do udziału w stacjonarnych obozach piłkarskich w Warszawie, organizowanych w wakacje 2017 roku.

Zajęcia treningowe zostaną poprowadzone wg. systemu FC Barcelony przez trenerów oficjalnej szkoły FCB w Warszawie. To sprawdzona forma do podniesienia swoich umiejętności oraz poznania tajników szkolenia najlepszego klubu na świecie.

alt

Przygotowany program treningowy będzie obejmował najważniejsze aspekty techniczne oraz taktyczne umiejętności piłkarskich:

• Przyjęcia oraz podania piłki / interpretacja taktyczna w grze
  • Prowadzenie piłki / interpretacja taktyczna w grze
  • Uderzenia piłki / interpretacja taktyczna w grze
  • Drybling / interpretacja taktyczna w grze
  • System gry / poruszanie się po boisku

Udział w specjalistycznych testach pozwalających ocenić potencjał motoryczny piłkarzy:

• Speed Test 5, 10, 30 m - ocena parametrów szybkościowych zawodnika
  • Agility Test - ocena zwrotności zawodnika

Harmonogram obozów stacjonarnych:

• Turnus I - termin 26-30.06.2017 r. - turniej kończący obóz 01.07.2017 r.
  • Turnus II - termin 03-07.07.2017 r. - turniej kończący obóz 08.07.2017 r.
  • Turnus III - termin 21-25.08.2017 r. - turniej kończący obóz 26.08.2017 r.
  • Turnus IV - termin 28.08-01.09.2017 r. - turniej kończący obóz 02.09.2017 r.

Baza sportowa:

Centrum Piłkarskie FCBEscola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2

Koszt:

ZAWODNICY FCBEV i FFS FCBEV - 799 zł

ZAWODNICY INNYCH KLUBÓW - 899 zł (cena dla zawodników innych klubów zawiera oficjalny sprzęt FCB EV firmy NIKE - koszulka, spodenki oraz getry)

W przypadku rejestracji dziecka na dwa turnusy: -99 zł od każdego obozu

W przypadku rejestracji rodzeństwa: -99 zł od każdej zarejestrowanej osoby

Program:

• zajęcia treningowe wg. systemu FC Barcelony
  • zajęcia indywidualne z techniki użytkowej zawodnika
  • specjalistyczne testy oceny sprawności motorycznej
  • udział w turnieju piłkarskim po zakończeniu obozu
  • wyżywienie: drugie śniadanie, obiad, owoce, woda
  • niezapomniane wrażenia w Parku Linowym
  • moc atrakcji w Stefie Minibohatera, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów w New Age Fitness
  • wodne szaleństwo w Aquaparku OSiR Targówek
  • zajęcia multimedialne z zakresu taktyki, filozofii FCB
  • oficjalny sprzęt treningowy firmy NIKE (getry, spodenki, koszulka)
  • certyfikat ukończenia Obozu FCBEscola wraz z indywidualnym opisem umiejętności
  • dla najlepszych zaproszenie na tygodniowe testy w FCBEscola Varsovia
  • dodatkowo wśród wszystkich uczestników zostanie wylosowane 1 zaproszenie na bezpłatny Obóz Piłkarski FCBEscola Varsovia!

Zapisy/rejestracja:

Wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie fcbescola.pl/zapisy/obozy stacjonarne

Ostateczną formą potwierdzenia zgłoszenia jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 399 zł kosztu obozu na konto podane w formularzu rejestracyjnym. Należy jej dokonać do 7 dni po zarejestrowaniu.

Drugą część opłaty obozowej należy dokonać najpóźniej 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

Dane do przelewów:

WM-Sport Sp. z o. o. - oficjalny partner FC Barcelony w Polsce
Ul. Wawelska 5, 02-034 Warszawa

BZ WBK: 76 1090 1841 0000 0001 2014 1155

Tytułem "Imię i nazwisko, rocznik, opłata za obóz stacjonarny FCBEV lato 2017, turnus...".

Cena zawiera:

Wyżywienie, opiekę trenera-wychowawcy, ubezpieczenie NNW, realizację programu szkoleniowego oraz zajęć rekreacyjnych, wodę podczas zajęć, sprzęt treningowy NIKE (w zależności od rodzaju opłaty), certyfikat.

Uwaga: dzieci uczestniczące w projekcie będą miały zapewnioną opiekę przez trenerów szkoły FC Barcelona Escola Varsovia w godzinach 08.00-17.00.

Przyjdź i spróbuj jak trenują najlepsi!!!