Wizyta Pana Wiesława Wilczyńskiego w ośrodku treningowym Chelsea Londyn

Wizyta Pana Wiesława Wilczyńskiego w ośrodku treningowym Chelsea Londyn
Treść:
W minionym tygodniu Pan Wiesław Wilczyński, Prezes Escola Varsovia, odwiedził ośrodek ośrodek treningowy Chelsea Football Club w Cobham pod Londynem. W centrum tym znajduje się prawie 30 boisk piłkarskich! Oprócz zwiedzenia ośrodka, spotkał się on również z Michaelem Emenalo, Dyrektorem Technicznym klubu ze Stanford Bridge, odpowiedzialnym m.in. za transfery.W minionym tygodniu Pan Wiesław Wilczyński, Prezes Escola Varsovia, odwiedził ośrodek ośrodek treningowy Chelsea Football Club w Cobham pod Londynem. W centrum tym znajduje się prawie 30 boisk piłkarskich! Oprócz zwiedzenia ośrodka, spotkał się on również z Michaelem Emenalo, Dyrektorem Technicznym klubu ze Stanford Bridge, odpowiedzialnym m.in. za transfery.