Pierwsza część turnieju FCBEscola Varsovia 2016 za nami!

Za nami pierwsze zmagania zawodników w IV edycji zimowego turnieju FCBEscola Varsovia dla najlepszych klubów piłkarskich w Polsce. W czteroletniej historii turnieju udział wzięło ponad 100 zespołów z całej Polski oraz 1000 zawodników.

W minioną niedzielę (24.01.2016) rywalizowały ze sobą drużyny z roczników 2007 i 2008. Dzięki licznie zgromadzonym kibicom podczas rozgrywek panowała atmosfera święta piłkarskiego. Młodzi zawodnicy zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności piłkarskie.

W przedpołudniowej części rozgrywek w roczniku 2008 wystąpiły takie drużyny jak: FCBEscola Varsovia I oraz II, Motor Lublin, Juventus Academy Bydgoszcz, Fun Football Academy, Raków Częstochowa, Widok Skierniewice oraz UKS Białe Orły. Rywalizację wygrała drużyna Motoru Lublin, która w bardzo emocjonującym finale pokonała FCBEscola Varsovia 2-0.

Klasyfikacja końcowa 2008

1. Motor Lublin
  2. FCBEscola Varsovia I
  3. Juventus Academy Bydgoszcz
  4. FCBEscola Varsovia II
  5. Fun Football Academy
  6. Raków Częstochowa
  7. Widok Skierniewice
  8. UKS Białe Orły
  • Najlepszy bramkarz: Krzysztof Dąbek - FCBEscola Varsovia II
  • Najlepszy zawodnik: Krzysztof Smolarczyk - FCBEscola Varsovia I
  • Najlepszy strzelec: Krystian Brzozowski - Motor Lublin

Po południu do rywalizacji w turnieju dla rocznika 2007 przystąpiły drużyny FCBEscola Varsovia, Górnik Łęczna, Raków Częstochowa, UKS Białe Orły, Lech Poznań, Juventus Academy Bydgoszcz, Korona Kielce oraz Motor Lublin. Bezkonkurencyjna okazała się FCBEscola Varsovia, która w finale turnieju pokonała Raków Częstochowa aż 8-2.

Klasyfikacja końcowa 2007

1. FCBEscola Varsovia
  2. Raków Częstochowa
  3. Juventus Academy Bydgoszcz
  4. Lech Poznań
  5. Motor Lublin
  6. UKS białe Orły
  7. Korona Kielce
  8. Górnik Łęczna
  • Najlepszy bramkarz: Kacper Szymczyk - FCBEscola Varsovia
  • Najlepszy zawodnik: Michał Reterski - FCBEscola Varsovia
  • Najlepszy strzelec: Michał Reterski - FCBEscola Varsovia

Gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju wspaniałego widowiska sportowego oraz osiągniętych wyników.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich trenerów oraz rodziców!