Białe Orły Cup już w najbliższy weekend!
W najbliższy weekend 30-31.05.2015 na obiektach Centrum Piłkarskiego FC Barcelona Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 odbędzie się Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Białe Orły CUP 2015.
W imprezie wezmą udział najlepsze polskie akademie piłkarskie w kategoriach wiekowych 2004/2005/2006 oraz zespoły zagraniczne takie jak: Tottenham Hotspur, VK Vilnius, Panathinaikos Ateny, Baltic Football Academy, AS Roma.
Rozgrywki rozpoczną się w sobotę od godziny 10.00.
Turniej organizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. Ambasadorem zawodów jest Roman Kosecki - V-ce Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Rocznik 2006
Mecz | Godzina | Drużyny | Mecz | Godzina | Drużyny |
09:00 - 09:30 | Ceremonia otwarcia turnieju | ||||
Mecze fazy grupowej grupowej - 30.05.2015 | |||||
1 | 10:00 - 10:50 | AS Roma - FCBEscola Varsovia | 2 | 10:00 - 10:50 | Lechia Gdańsk - Białe Orły |
3 | 11:00 - 11:50 | Kosa Konstancin - Polonia Warszawa | 4 | 11:00 - 11:50 | Baltic Football Academy - FCBEscola Varsovia II |
5 | 12:00 - 12:50 | AS Roma - Lechia Gdańsk | 6 | 12:00 - 12:50 | FCBEscola Varsovia - Białe Orły |
7 | 13:00 - 13:50 | Kosa Konstancin - Baltic Football Academy | 8 | 13:00 - 13:50 | Polonia Warszawa - FCBEscola Varsovia II |
9 | 14:00 - 14:50 | AS Roma - Białe Orły | 10 | 14:00 - 14:50 | FCBEscola Varsovia - Lechia Gdańsk |
11 | 15:00 - 15:50 | Kosa Konstancin - FCBEscola Varsovia II | 12 | 15:00 - 15:50 | Polonia Warszawa - Baltic Football Academy |
Mecze fazy finałowej - 31.05.2015 | |||||
13 | 09:00 - 09:50 | 4A - 3B | 14 | 09:00 - 09:50 | 4B - 3A |
15 | 10:00 - 10:50 | 2A - 1B | 16 | 10:00 - 10:50 | 2B - 1A |
17 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 7 miejsce | 18 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 5 miejsce |
19 | 12:00 - 12:50 | Mecz o 3 miejsce | |||
20 | 13:00 - 13:50 | FINAŁ | |||
14:00 - 15:00 | Ceremonia zamknięcia |
Rocznik 2005
Mecz | Godzina | Drużyny | Mecz | Godzina | Drużyny |
09:00 - 09:30 | Ceremonia otwarcia turnieju | ||||
Mecze fazy grupowej grupowej - 30.05.2015 | |||||
1 | 10:00 - 10:50 | Baltic Football Academy - FCBEscola Varsovia | 2 | 10:00 - 10:50 | Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa |
3 | 11:00 - 11:50 | Tottenham Hotspur - Legia Warszawa | 4 | 11:00 - 11:50 | Białe Orły - Lechia Gdańsk |
5 | 12:00 - 12:50 | Baltic Football Academy - Pogoń Szczecin | 6 | 12:00 - 12:50 | FCBEscola Varsovia - Polonia Warszawa |
7 | 13:00 - 13:50 | Tottenham Hotspur - Białe Orły | 8 | 13:00 - 13:50 | Legia Warszawa - Lechia Gdańsk |
9 | 14:00 - 14:50 | Baltic Football Academy - Polonia Warszawa | 10 | 14:00 - 14:50 | FCBEscola Varsovia - Pogoń Szczecin |
11 | 15:00 - 15:50 | Tottenham Hotspur - Lechia Gdańsk | 12 | 15:00 - 15:50 | Legia Warszawa - Białe Orły |
Mecze fazy finałowej - 31.05.2015 | |||||
13 | 09:00 - 09:50 | 4A - 3B | 14 | 09:00 - 09:50 | 4B - 3A |
15 | 10:00 - 10:50 | 2A - 1B | 16 | 10:00 - 10:50 | 2B - 1A |
17 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 7 miejsce | 18 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 5 miejsce |
19 | 12:00 - 12:50 | Mecz o 3 miejsce | |||
20 | 13:00 - 13:50 | FINAŁ | |||
14:00 - 15:00 | Ceremonia zamknięcia |
Rocznik 2004
Mecz | Godzina | Drużyny | Mecz | Godzina | Drużyny |
09:00 - 09:30 | Ceremonia otwarcia turnieju | ||||
Mecze fazy grupowej grupowej - 30.05.2015 | |||||
1 | 10:00 - 10:50 | Panathinaikos Ateny - FCBEscola Varsovia | 2 | 10:00 - 10:50 | Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk |
3 | 11:00 - 11:50 | Vilnius FM - Widzew Łódź | 4 | 11:00 - 11:50 | Dolcan Ząbki - AP WKS Śląsk Wrocław |
5 | 12:00 - 12:50 | Panathinaikos Ateny - Jagiellonia Białystok | 6 | 12:00 - 12:50 | FCBEscola Varsovia - Lechia Gdańsk |
7 | 13:00 - 13:50 | Vilnius FM - Dolcan Ząbki | 8 | 13:00 - 13:50 | Widzew Łódź - AP WKS Śląsk Wrocław |
9 | 14:00 - 14:50 | Panathinaikos Ateny - Lechia Gdańsk | 10 | 14:00 - 14:50 | FCBEscola Varsovia - Jagiellonia Białystok |
11 | 15:00 - 15:50 | Vilnius FM - AP WKS Śląsk Wrocław | 12 | 15:00 - 15:50 | Widzew Łódź - Dolcan Ząbki |
Mecze fazy finałowej - 31.05.2015 | |||||
13 | 09:00 - 09:50 | 4A - 3B | 14 | 09:00 - 09:50 | 4B - 3A |
15 | 10:00 - 10:50 | 2A - 1B | 16 | 10:00 - 10:50 | 2B - 1A |
17 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 7 miejsce | 18 | 11:00 - 11:50 | Mecz o 5 miejsce |
19 | 12:00 - 12:50 | Mecz o 3 miejsce | |||
20 | 13:00 - 13:50 | FINAŁ | |||
14:00 - 15:00 | Ceremonia zamknięcia |