Ruszyły nabory do szkoły piłkarskiej FC Barcelona Escola Varsovia na rok szkolny 2015/2016. Zapraszamy na Dzień Otwarty w dniu 07.06.2015

W dniu 07.06.2015 w Centrum Piłkarskim FC Barcelona Escola Varsovia w Warszawie przy ul. Fleminga 2 odbędzie się "Dzień otwarty" połączony z naborami zawodników z kategorii wiekowej 2009-2004, na rok szkolny 2015/2016. Nabory odbędą się w godzinach 16:00-20:00.

Kliknij tutaj i zarejestruj się na dzień otwarty połączony z naborami do FC Barcelona Escola Varsovia!!!

{youtube}hADuNwmqZO0{/youtube}

Zarząd szkoły tego dnia przygotował wiele innych atrakcji, m.in:

• turnieje dla rodziców,
  • turnieje dla zawodników Football First School FCBEV,
  • zajęcia treningowe dla dzieci z domu dziecka,
  • liczne piłkarskie konkursy dla najmłodszych mieszkańców Warszawy,
  • zajęcia edukacyjno-sportowe, realizowane w ramach programu "FC Barcelona Escola Varsovia przeciwdziała otyłości i nadwadze"
  • i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do udziału w imprezie całe rodziny!

Uwaga! Na zwycięzców konkursów czekają cenne piłkarskie nagrody, m.in. udział w oficjalnym obozie FC Barcelony w Polsce, FCBEscola CAMP Poland!

Zgłoszenia chłopców oraz dziewczynek w wieku 3-7 lat na zajęcia Football First School FCBEV trwają na bieżąco. Informacje na stronie www.ffs.fcbescola.pl lub tel. 514 549 681

Zapraszamy do odwiedzenia naszych portali społecznościowych!!!

Facebook: www.facebook.com/fcbescolavarsovia

Twitter: www.twitter.com/fcbescola_vars