Sparingi z Lechem i Śląskiem

Podsumowanie rezultatów ostatnich spotkań reprezentacji klubu Escola Varsovia uzyskanych podczas meczów kontrolnych z klubami WKS Śląsk Wrocław oraz Lechem Poznań

Klub EV w miniony weekend rozegrał kolejne spotkanie sparingowe w ramach rozgrywek z najlepszymi młodzieżowymi klubami piłkarskimi w całej Polsce. Mecze kontrolne przeprowadzane z godnymi siebie przeciwnikami wyznaczają wysoki poziom rozgrywek na boisku kadry piłkarskiej w rocznikach 2006-2004 i świadczą o bardzo dobrym przygotowaniu zawodników, podczas sesji treningowych.

Konfrontacja z reprezentacją WKS Śląsk Wrocław z 14 grudnia 2014 przedstawia się w poszczególnych kategoriach wiekowych następująco:

Rocznik 2006

Escola Varsovia - WKS Śląsk wynik meczu: 6 - 4

Rocznik 2005

Escola Varsovia - WKS Śląsk wynik meczu: 8 - 6

Rocznik 2004

Escola Varsovia - WKS Śląsk wynik meczu: 12 - 2

Mecze rozgrywane we wspaniałej atmosferze, zawsze fair play - budzą ogromne emocje. Klub FCB szkoli chłopców na najwyższym poziomie piłkarskim, dzięki czemu mecze są rozgrywane z ogromnym zaangażowaniem o czym świadczą wysokie wyniki spotkań. Dobra technika, umiejętności zawodników oraz filozofia gry pozwalają na dużą ilość bramek zdobywanych podczas meczów i świadczą o wysokim poziomie współzawodnictwa.

Konfrontacja z reprezentacją Lech Poznań z 23 listopada 2014 przedstawia się w poszczególnych kategoriach wiekowych następująco:

Rocznik 2003

Escola Varsovia - Lech Poznań wynik meczu: 2 - 0

Rocznik 2004

Escola Varsovia - Lech Poznań wynik meczu: 3 - 1

Rocznik 2005

Escola Varsovia - Lech Poznań wynik meczu: 1 - 2

Konfrontacja z reprezentacją Lech Poznań z 30 listopada 2014 przedstawia się w poszczególnych kategoriach wiekowych następująco:

Rocznik 2006

Escola Varsovia - Lech Poznań wynik meczu: 3 - 0

Rocznik 2007

Escola Varsovia - Lech Poznań wynik meczu: 10 - 0

Młodzi zawodnicy klubu realizując założenia szkoleniowe nakreślone przez trenerów w duchu filozofii FCB osiągają jedne z najlepszych wyników spośród akademii piłkarskich w Polsce. Treningi prowadzone na najwyższym światowym poziomie, realizowane założenia taktyczne, profesjonalizm i zaangażowanie zarówno trenerów jak i chłopców pozwalają osiągać wyśmienite rezultaty . Ogromną satysfakcję daje wszystkim zaangażowanym w proces szkolenia zawodników FCBEV tabela wyników z poszczególnych spotkań kontrolnych .

FCBV szkoli najlepszych piłkarzy !