Informacja po naborach do FCBEV

FCB Escola Varsovia cieszy się olbrzymią renomą. Zdobyliśmy ją dzięki wysokiemu poziomowi szkolenia sportowego oraz perfekcyjnej organizacji. Potwierdzeniem tych walorów był niedzielny finał akcji naborów do szkoły.

Już na etapie rejestracji chętnych przekonaliśmy się jak wielkim zainteresowaniem cieszy się nasza działalność. Do testów zgłosiło się ponad 400 dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Co charakterystyczne, akcja nasza po raz kolejny objęła swym zasięgiem całą Europę. Jak zwykle wśród chętnych do gry w naszych barwach, obok dzieci z całej Polski, znaleźli się przedstawiciele innych krajów, którzy przemierzyli nierzadko kilka tysięcy kilometrów, by dać sobie szansę trenowania i grania z FCB Escola Varsovia.

Testy obejmowały wszystkie ważne dla nas aspekty charakteryzujące zawodnika. W trosce o rzetelność i realizację naszych najwyższych standardów pracy w testach czynny udział brało ponad trzydziestu trenerów FCBEV. Każdy wnikliwie oceniał i skrupulatnie zapisywał swoje spostrzeżenia. Najbardziej perspektywiczni zawodnicy bezpośrednio dołączą do naszych zespołów, a wszyscy wyróżniający się zostaną objęci naszym nowym projektem sportowym dotyczącym szkolenia piłkarskiego.

Po raz kolejny dostaliśmy dowód ogólnoeuropejskiego zasięgu oraz ogromnego zainteresowania FCB Escola Varsovia. Tym bardziej cieszymy się, że jakość naszej pracy to najwyższy poziom światowy.

W tej chwili zajmujemy się analizą materiału zebranego podczas testów. Pragniemy, aby nasza ocena była w pełni profesjonalna a ocena Państwa dzieci rzetelna. Dlatego prosimy o cierpliwość - informacje o kwalifikacji bądź jej braku prześlemy Państwu do najbliższej soboty - 23.02.2013 r.