Bal Karnawałowy FCB Escola Varsovia

W dniu 19.01.2013 roku w Hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Bal Karnawałowy Sympatyków FC Barcelony. Swoją obecnością w tym wielkim wydarzeniu zaszczycili nas przedstawiciele katalońskiego klubu Xevi MARCE - Dyrektor Generalny FCB Escola Barcelona, Reyes Alguacil - Dyrektor Marketingu FCB Escola Barcelona, Josep Maria Barnils - Międzynarodowy Dyrektor Penya oraz Francesc Perearnau - V-ce Prezydent Mundo Deportivo.

Uroczyste otwarcie Balu poprowadzili wspólnie Xevi Marce oraz Wiesław Wilczyński - Honorowy Prezes FCB Escola Varsovia, a następnie przedstawili wszystkim uczestnikom historię powstania szkoły FC Barcelony w Polsce oraz jej dotychczasowe osiągnięcia w kraju i na arenie międzynarodowej.

Po ceremonii otwarcia dyrektorzy szkoły Carlos Alos oraz Witold Miller zaprezentowali oficjalnie sponsorów, partnerów oraz partnerów medialnych FCB Ecsola Varsovia, a zaproszeni na scenę przedstawiciele firm zostali uhonorowani kwiatami oraz upominkami. Osobiście podziękowania odebrali: Pan Tomasz Rasztawicki - Prezes Nestle Waters, Panowie Andrzej i Jarosław Jurczak - Prezes i V-ce Prezes firmy Grodno, Pan Rafał Kełęcki - firma Genrali, Pan Maciej Panfil - Prezes spółki komandytowej/kancelarii prawniczej Maciej Panfil i Partnerzy, Pani Izabela Marcewicz-Jendrysik - Dyrektor Warszawskiego Szpitala dla Dzieci, Pan Adam Ruciński - Prezes Ele Taxi, Pani Beata Mońka - Prezes Canal+. Na scenę zaproszono również Państwo Agnieszkę oraz Piotra Sińczak - właścicieli Hotelu Warszawianka, którym podziękowano za pomoc oraz zaangażowanie w organizację tego wielkiego wydarzenia.

Po części oficjalnej na scenie pojawiły się gwiazdy tego wieczoru, znany i ceniony międzynarodowy zespół Rock and Roll Marcela Woodmana, który grał największe standardy rockowe i popowe lat 60, 70 i 80. W krótkich przerwach pomiędzy występami odbywały się konkursy dotyczące wiedzy o FC Barcelonie, a zwycięzcy quizu otrzymali upominki od firmy SHARP, które zostały przekazane organizatorom dzięki uprzejmości Pana Cezarego Urynowicza - Dyrektora Marketingu Sharp Polska. Świetne występy zespołu sprawiły, że na parkiecie panowała świetna zabawa do samego rana, w której uczestniczyło ponad 400 uczestników balu.

Wśród wybitnych sportowców uczestniczyli w balu 4-krotny złoty medalista olimpijski Robert Korzeniowski oraz Czesław Lang - medalista olimpijski oraz Dyrektor Wyścigu Tour de Pologne. Spośród polityków uczestniczyli poseł do Parlamentu Europejskiego Wojciech Olejniczak oraz senator RP Marek Borowski i poseł Alicja Dąbrowska. Bardzo licznie reprezentowane było środowisko biznesu.

Relację telewizyjną z tej imprezy przeprowadziły stacje CANAL+ oraz TVP Warszawa.

Już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy za rok!