fizjo_logo_color

- OBOWIĄZUJĄ ZAPISY -

Umów się na wizytę

Konsultacje terapeutyczne

terapia manualna, masaż, rehabilitacja domowa ...

Kilka słów o nas

Karolina Hubkiewicz

Dyplomowana fizjoterapeutka

absolwentka studiów magisterskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie oraz wielu dodatkowych szkoleń. Na co dzień wykorzystuje również wiedzę uzyskaną podczas praktyk na kilku oddziałach szpitalnych i w pracy z pacjentami domowymi.

Wszechstronny zakres usług

dzięki licznym szkoleniom pomaga pacjentom z problemami ortopedycznymi, po zabiegach operacyjnych, w terapii blizny, rozejściu mięśnia prostego brzucha.

W czym mogę pomóc?

Szerokie spektrum zabiegów fizjoterapeutycznych

Wzmocnienie ciała

Najlepszą terapią jest profilaktyka. Wspólnie opracujemy plan na wzmocnienie Twojego ciała w taki sposób, by ustrzec je przed wadami postawy i związanymi z nimi dolegliwościami.

Doznałeś kontuzji lub przeszedłeś zabieg operacyjny? Odpowiednio zaplanowana rehabilitacja pomoże Ci wrócić do pełni sprawności.

Stany przeciążeniowe

Pozbądź się napięć i błędów technicznych podczas intensywnych treningów.

Bóle kręgosłupa

Odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że Twój kręgosłup stanie się fundamentem ciała.

Ergonomia pracy

Twoja praca ma charakter siedzący? Dowiedz się jak zorganizować stanowisko by jak najbardziej sprzyjało Twojemu kręgosłupowi.

Przygotowanie do zabiegów

Zadbajmy o Twój organizm przed planowaną operacją, aby maksymalnie skrócić czas powrotu do pełni sił i funkcjonalności.

Diagnostyka ultrasonograficzna [ USG ] w gabinecie

Jak staramy sie pomóc?

Proces rehabilitacji w kilku prostych krokach

Bezpłatne konsultacje

Podczas konsultacji zapoznaję się z Twoim problemem, wspólnie przeprowadzamy wywiad.

Wstępna sesja rehabilitacyjna

Opiera się na przeprowadzonym wcześniej wywiadzie, podczas tej wizyty przeprowadzam też dogłębną diagnostykę przedstawionego przez Ciebie problemu. Wspólnie ustalamy plan działania oraz częstotliwość spotkań rehabilitacyjnych.

Monitorowanie stanu zdrowia

Kolejne spotkania mają na celu kontrolę postępów i dalszą pomoc w rozwiązaniu pierwotnych dolegliwości.

Wyślij wiadomość

Zapraszamy do kontaktu

Gabinet mieści się w PRIME CENTRUM

ul. 5-Lipca 46